Hírek

• MXGP - NÉMETORSZÁG
    2014. 06. 24.

Clement Desalle a Rockstar Energy Suzuki gyári versenyzője, ebben a szezonban negyedik alkalommal vezette diadalra RM-Z450-ét.

Bővebben
  • ST JEAN D'ANGELY, FRANCIAORSZÁG
    2014. 06. 05.

Száraz, kemény, és kihívásokkal teli. Ezek jellemezték St Jean d’Angelyt, a bajnokság kilencedik állomását, ahol a Rockstar Energy Suzuki versenyzője, Clement Desalle szuper teljesítményt nyújtva begyűjtötte mind a két futamgyőzelmet, és ezzel együtt a szezon harmadik diadalát aratta, a lelkes, harminckétezres tömeg előtt.

Bővebben
  • GYŐZELEM A NW200-ON!
    2014. 05. 19.

William Dunlop a Tyco Suzuki GSX-R1000 nyergében megszerezte első nemzetközi superbike futamgyőzelmét szombaton, Észak-Írországban a North West 200-on.

Bővebben
  • WSBK - 4. FORDULÓ IMOLA, OLASZORSZÁG
    2014. 05. 13.

Küzdelmes hétvégén van túl a Voltcom Crescent Suzuki csapata. Laverty sokat küszködött, hogy a Yoshimura tuning GSX-R1000-essel megtalálja az összhangot az Enzo e Dino Ferrari versenypályán.

Bővebben
  • MXGP - TALAVERA DE LA REINA, SPANYOLORSZÁG

Clement Desalle a Rockstar Energy Suzuki versenyzője megszerezte az idei szezon első dupla győzelmét az RM-Z450-el, a bajnokság hetedig futamán Spanyolországban. Ez a diadal a második GP győzelme a 2014-es sorozatban.

Bővebben
  • WSBK - 3. FORDULÓ ASSEN
    2014. 04. 30.

A hollandiai Assen sok szempontból különleges hely, nem csak a versenyzők hanem a rajongók számára egyaránt. Ennek egyik oka lehet, hogy minden körülmény mellett igazán élvezetes versenyben gyönyörködhet a nagyérdemű publikum.

Bővebben
  • MX1 GP - TRENTINO, OLASZORSZÁG
    2014. 04. 15.

Clement Desalle a Rockstar Energy Suzuki versenyzője nyerte az idei MX1 Gp negyedik fordulóját, az olaszországi Trentinoban.

2014. 03. 04.

A Suzuki Moto Gp tesztcsapat háromnapos, sepangi tesztjét összefoglalva, sikerült új irányokat találni és erősebb teljesítményt nyújtani, miután számtalan új beállítást és alkatrészt kipróbáltak.

Bővebben
  • MX1 GP NYITÁNY - KATAR
    2014. 03. 03.

A Katari reflektorok fényében elrajtolt az idei MX1 világbajnokság. A Rocksar Energy Suzuki két versenyzője, Clement Desalle és Kevin Strijbos hetedik és nyolcadik helyen zárták ezt az első világbajnoki fordulót gyári RM-Z450-eseik nyergében.

Bővebben
  • LAVERTY BEGYŰJTÖTTE AZ IDEI SZEZON ELSŐ WSBK FUTAMGYŐZELMÉT!
    2014. 02. 25.

Eugene Laverty parádés győzelmet aratott Voltcom Crescent Suzukiján, a superbike világbajnokság nyitó fordulóján az ausztráliai Phillip Islandon, így 2010 után újból a Suzukinak is szólt a himnusz.

Bővebben
  • WSBK HIVATALOS TESZT AUSZTRÁLIA - 2. NAP
    2014. 02. 18.

A kétnapos Phillip Islandi hivatalos teszt végén a Voltcom Crescent Suzuki csapat mindkét versenyzője a top háromban végzett a végső összesítésben, miután a Alex Lowes a befejező napon a második legjobb időt szerezte meg.

Bővebben
  • SUZUKI MOTO GP PROJECT - SEPANG TESZT
    2014. 02. 10.

A Suzuki Moto Gp fejlesztő csapata is részt vett az idei első hivatalos Moto Gp teszten a malajziai Sepang-ban.

Bővebben
  • A SUZUKI 2014-ES WSBK FEGYVERE
    2014. 02. 07.

Most csütörtökön hullott le a lepel a Crescent idei versenygépeiről a csapat főhadiszállásán, az angliai Dorset-ben.